Destek | Katılın

Download and Register Buttons / Turkish

Runes of Mystery
Özellikler

Türk MMORPG dünyasında yeni bir çağ açılıyor! Ücretsiz olarak oynanabilen tamamı Türkçe Sonsuz Macera, yürek hoplatan PvP savaşları ve kapsamlı çifte-sınıf sistemi ile gümbür gümbür geliyor! Gizemli yaratıklar, güçlü büyüler ve efsanevi savaşçılarla dolu bir dünyanın kapılarını aralayın ve unutulmuş bir krallığın sırlarını çözün!

Sonsuz Macera'da Bulacaklarınızi:

  1. Free2play: Aylık sabit ücret olmadan indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz.
  2. Tüm içeriğinin Türkçe olması. Dekorasyonlardan, zırhlara, silahlardan diğer tüm eşyalara kadar herşey Türk kültürüne uyarlanmış.
  3. Kapsamlı sınıf sistemi ile 6 mevcut sınıf arasından ana ve yan sınıf seçme imkanı. Bu çifte-sınıf sistemi ile oyun içindeki istedikleri iki sınıfı birleştirerek kendinize özgü bir sınıf yaratın.
  4. Derin zanaat sistemi ile ham madde toplayıp eşya yaratın, eşyalarınızın seviyesini yükseltin ve rune’ler ekleyerek güçlendirin.
  5. Düellolar, arena savaşları, klan savaşları ve sunucular arası savaşlar ile kapsamlı bir PVP siteminin heyecanını yaşayın. Oyun içindeki kararlarınız ile gerek karanlığın gerekse aydınlığın güçleriyle müteffik olun.
  6. 600’den fazla görev, günlük tekrarlanabilir görevler ve sürekli eklenen yeni görevler ile her zaman yeni bir macera yaşayın.
  7. Kendi evinize sahip olun, zevkinize gore döşeyin ve arkadaşlarınızı ağırlayın!
  8. Arkadaşlarınızla kendi klanınızı kurun ve Varanas baş şehrinde muhteşem bir Klan Evine sahip olun.
  9. Onlarca değişik binek hayvanı üzerinde savaşa koşun! Düşmanlarınıza toz yutturun!


Fake Node