Destek | Katılın

Download and Register Buttons / Turkish

Runes of Mystery
Hesabınızın Korunması

Özenle geliştirdiğiniz karakterinize sahip çıkın. Hesabınızı dikkatle koruyun, çünkü hesabınızı dolandırmak ve kendileri için almak isteyecek insanlar olacaktır! Aşağıda hesabınızı korumaya yardımcı olacak basit kurallar bulacaksınız:

Yapılmaması Gerekenler

 • Hile programlarını kullanmayın.Bir çoğu hizmet şartları sözleşmesine aykırı olduğu gibi, kasıtlı olarak bilgilerinizi ve hesabınızı çalmak yararayan trojan ve hack dosyaları içermektedir!
 • Hile programı içeren websitelerine güvenmeyin.Eğer websitesi adresi www.runesofmystery.com değilse resmi değildir!
 • Linklere tıklarken sitelerin URL lerini kontrol edin.Bazı dolandırıcı siteler Runes of Magic TRi sitesi gibi görünmektedir – Bu websitelerinin Runes of Magic veya GamersFirst ile bir ilgisi olmayıp, muhtemelen amaçları hesabınızı çalmaktır.
 • Hesap adınızı ve şifrenizi diğer sitelerde kullanmayın.Fan siteleri, topluluğun önemli bir parçası olsada, Runes of Mystery tarafından yönetilmemektedirler! Hesabınızın adını yada şifresini kullanarak başka bir siteye kayıt yapmayın.
 • Kolaylıkla tahmin edilebilecek şifreleri kullanmayın.Kolaylıkla tahımn edilebilecek kelimeleri ve numaraları kullanmaktan sakının. Basit sözcükler ve numara kombinasyonlarının tahmini her zaman kolaydır.
 • HİÇ KİMSEYE şifrenizi vermeyin!Bu kişiler içerisine klan arkadaşınız, oyun arkadaşınız, hatta Runes of Mystery ya da Runes of Magic personeli olduğunu söyleyen kişiler de dahildir. Kimsenin hesabınıza giriş yapmasına izin vermeyiniz. Runes of Mystery hesabınızın güvenliğinden sorumlu değildir, eğer paylaşırsanız ve hesabınız bloklanırsa, hesabınızı geri alamazsınız!
 • Hiç kimsenin gizli sorunuzu yada cevabını bilmesine izin vermeyin.Bu bilgiler yanlızca sizin bilmeniz gereken bilgilerdir! Gizli sorunuzun cevabı sizin kişisel bilgilerinize giriş sağlar.
 • XFire da ya da chat programlarında Runes of Mystery Personeli olduğunu söyleyen hiç kimseye inanmayın!Bu programlar için herkes istediği ismi kullanabilir. Biz XFire, AIM, or MSN kullanmamaktayız, ve bu programlar aracılığıyla sizlere Runes of Mystery de ya da Runes of Magic'ten olduğunu söyleyen kişiler sizi dolandırmaya çalışıyordur!

  Yapılması Gerekenler

  1. Bir anti virüs programı kullanın.
  2. Karmaşık şifreler kullanın.
  3. Şifrenizi en az ayda bir kez mutlaka değiştirin.
  4. Eğer işiniz bittiyse oyun sayfasından ya da oyundan çıkış yapın.
  5. İşiniz bittiğinde bütün internet pencerelerini kapatın.
  6. Runes of Magic sayfasından çıkış yapın.
 • Fake Node